Виготовлення зовнішньої реклами – лайтбокси, вивіски, об'ємні літери

 

Вивіски є одним з найпоширеніших видів зовнішньої реклами.

 

Рекламна агенція Дошка реклами надає повний комплекс послуг з виготовлення та монтажу зовнішньої реклами, зокрема: 

 

 

Зовнішня реклама: лайтбокси, вивіски, об’ємні літери | Рівне

 

Як правило вивіски поділяють на два види: світлові та несвітлові.

В свою чергу світлові вивіски поділяються на світлові короби (лайтбокси) та об’ємні світлові літери. Світлові вивіски призначені для того, щоб ваш магазин чи офіс було добре видно в будь-яку пору доби. Для цього використовується або внутрішня підсвітка (люмінесцентні лампи, світлодіоди, неонові лампи), або зовнішня підсвітка за допомогою прожекторів чи світильників. Світлові вивіски (лайтбокси) виготовляються із сучасних алюмінієвих або пластикових профілів. Лицьова поверхня світлової вивіски виготовляється з акрилу, на який наноситься самоклеюча плівка з попередньо надрукованим малюнком.

 

Дешевою альтернативою світовим коробам є несвітлові вивіски - вид зовнішньої реклами, у якої відсутня внутрішня чи зовнішня підсвітка. Такі вивіски використовуються з метою інформування клієнтів про назву компанії, фірмовий стиль, про вид діяльності фірми, графік роботи, місце розташування підприємства тощо. Зазвичай основа несвітлових вивісок виготовляється з акрилу, листового ПВХ, стільникового полікарбонату, рідше - з оцинкованої жесті. На жорстку основу, яка може мати будь-яку форму (плоску, об’ємну, криволінійну), шляхом аплікації самоклеючої плівки наноситься основне зображення. Часто-густо несвітлові вивіски мають форму вінілового плаката (банера), на який методом широкоформатного друку наноситься необхідна інформація чи зображення.

 

Наші можливості в області зовнішньої реклами не обмежуються лише виготовленням вивісок, ми також надаємо послуги з рекламного оформлення торгових та офісних  приміщень (вітрин, фасадів тощо).

 

Ціна


Отримати детальну інформацію щодо умов та вартості виготовлення вивісок можна за телефоном (067) 333-00-67 або електронною поштою mail@doshkareklamy.com.ua 

ru

Наші роботи:

  • Дизайн
  • Поліграфія
  • Вивіски
  • Брендування авто