Розміщення реклами на відеобордах

 

Формат донесення інформації до користувачів, у рекламній індустрії, постійно змінюється. Особливо бурхливого розвитку даний процес зазнав протягом останніх десятиліть.

 

Не зважаючи на те, що ООН-реклама залишається відносно консервативним форматом, хоч і не менш ефективним, вона теж піддається змінам і не стоїть осторонь науково-технічного прогресу. Так, на початку 2000-х, на ряду із звичними нам білбордами для розміщення зовнішньої реклами почали використовувати призматрони та сітілайти, пізніше - скроли. А відносно нещодавно на вулицях міст з’явилися відеоборди.

 

Прагнучи йти в ногу з часом та відповідаючи на запити ринку рекламна агенція «Дошка реклами» розвиває власну мережу відеобордів. Ми пропонуємо розміщення відеореклами на LED екранах великого формату в містах Рівне та Дубно.

 

 

Мережа цифрових рекламоносіїв ТОВ "Дошка реклами"

 

Світлодіодний екран розміром 6х3м. 

Світлодіодний екран розміром 3х2м.   Світлодіодний екран розміром 4,8х3,2м.  

Відеоборд в м.Рівне, р-н Облдрукарня

(м.Рівне, вул.Київська, перехрестя з вул. М. Грушевського)

Відеоборд в м.Дубно, Центр міста

(м.Дубно, вул. Д.Галицького, в районі м-ну Незалежності)

Відеоборд в м.Рівне, р-н Пивзавод

(м.Рівне, вул.Соборна, перехрестя з вул. Дубенська)

Розміщення реклами на відеобордах м. Рівне, Рівненська обл Розміщення реклами на відеоборді / цифровому екрані в м. Дубно, Рівненська обл Розміщення реклами на відеобордах м. Рівне, Рівненська обл

 

Загалом, відеоборд - це вуличний світлодіодний екран (цифрова панель) великого формату, встановлений просто неба, як правило поруч із місцями з високим трафіком пішоходів та автомобілів. Зазвичай відеоборд розміщується на фасаді приміщення, але не є виключенням окремостоячі конструкції.

Весь контент, що демонструється на цифровій панелі, об'єднується в рекламний блок певної часової довжини (як правило 3-5хв.), який циклічно повторюється протягом дня.

 

Реклама на відеобордах має певні переваги та особливості:
Динаміка. На відеоборді можна використовувати як статичне зображення, так і відеоряд що є великою перевагою.

Інформативність. Завдяки динаміці, звуку та підсвітці, вашу рекламну інформацію можна донести біль якісно та в повній мірі.

Яскравість. Тут мається на увазі не лише підсвітка самого екрану, але і те, що він виділяється в потоці, око саме чіпляється за яскраву картинку та динаміку.
Індивідуальність. Тривалість роликів можна підлаштовувати під побажання замовника

 

Ціна


Отримати детальну інформацію щодо умов співпраці, дізнатися скільки коштує розміщення реклами на вуличних світлодіодних екранах в м. Рівне, Рівненській області можна за телефоном +38 (067) 333-00-67 або електронною поштою mail@doshkareklamy.com.ua