Друк банерів, постерів, самоклеючої плівки та ін.

 

Рекламна агенція «Дошка реклами» пропонує широкоформатний друк на власному обладнанні: постерів  для білбордів та сітілайтів, банерів різних форматів, самоклеючої плівки та іншої широкоформатної продукції.

Зображення наноситься стійкими до атмосферного впливу сольвентними чорнилами з роздільною здатністю до 1440 dpi. Ширина задруковки - до 3,2м.


Широкоформатний принтер  ТОВ "Дошка реклами" дозволяє друкувати на наступних видах рекламних матеріалів:

  • Папір BlueBack / блюбек (друк постерів для білбордів)
  • Папір Citylight (плакати для сітілайтів)
  • Самоклеюча плівка ORACAL
  • Перфорована плівка One Way Vision
  • Банерна ПВХ тканина 440-510г/м.кв (друк банерів)
  • Банерна сітка Mesh тощо.


Наші переваги


Маючи в наявності власну мережу білбордів, рекламна агенція «Дошка реклами» в першу чергу турбується про якість рекламних матеріалів, так як самі їх використовуємо і несемо відповідальність перед клієнтом не лише на етапі друку банерів чи постерів, але і після розміщення їх на рекламних конструкціях.

 

Широкоформатний друк, друк банерів Рівне, друк постерів Рівне | Дошка реклами |Рівненська обл

 

Ціна


Отримати детальну інформацію щодо умов та ціни на послуги широкоформатного друку, а також зробити замовлення можна за телефоном (067) 333-00-67 або електронною поштою mail@doshkareklamy.com.ua

 

Доставка


Географічно наше виробництво знаходиться в м. Рівне Рівненської області, однак поширення служб з експрес-доставки вантажів дозволяє нам відправити готову продукцію в будь-яку точку України, будь то Київ, Львів або найвіддаленіше селище нашої країни.

 

Вимоги до макетів


З вимогами щодо файлів для широкоформатного друку можна ознайомитись за посиланням.

 


Переглянути фото та відео друку банерів, постерів блюбек та меш стіки.


Широкоформатний друк в рекламі


Широкоформатний друк найчастіше використовується в зовнішній рекламі, на білбордах, сітілайтах, розтяжках. Часто в зовнішньому оформленні приміщень використовують банери та банерні сітки.

Використання зовнішніх форматів реклами наразі є одним з найефективніших та не дорогих, в чому допомагає широкоформатний друк. Банери та постери часто використовуються також на нестандартних конструкціях.

Продукцію віддруковану на «широкоформаті» можна застосовувати і в середині приміщень. Тобто при оформленні торгових площ, точок продажу, центрів продажу. Зокрема платакати, банери, банерна сітка та особливо самоклеюча плівка ORACAL є часто застосовуваними в оформленні приміщень для бізнесу.