Привітання на білборді - кращий подарунок на День народження чи інше свято


Білборди є не лише ефективним видом зовнішньої реклами, а й оригінальним способом привітання.

Важливі дати в житті близьких вам людей (день народження, ювілей, весілля) можна відмітити увагою та проінформувати про це весь колектив, родичів та знайомих. Розмістивши привітання на білборді поряд із місцем проживання чи роботи ваших близьких ви зможете 100-відсотково бути впевненим, що адресат його побачить.

 

Привітання з Днем народження від колег по роботі

 

Рекламна агенція «Дошка реклами» пропонує розробку, друк та розміщення плакатів з привітаннями (банерів) на білбордах у містах Рівне, Дубно, Острог, Вараш, Сарни.


Завдяки великій кількості щитів ТОВ «Дошка реклами» ви маєте змогу замовити банер на День народження або інше свято поряд із місцем проживання чи роботи  близької вам людини.

 

 

Білборд - кращий подарунок на День народження подрузі, коханій, дружині Оригінальний подарунок на День народження татові

 

Ціна


Вартість розміщення привітання на білборді залежить від терміну експонування, необхідності розробки дизайну (оригінал-макету) привітання і його складності та ін. Дізнатися детальніше скільки коштує розробка, друк, розміщення привітання на білборді можна за телефоном (067) 333-00-67 або електронною поштою mail@doshkareklamy.com.ua