Привітання на білборді - кращий подарунок на День народження чи інше свято


Кожен з нас у своєму житті неоднократно стикається з питаннями "Що подарувати близькій людині на день народження?", "Як приємно вразити іменинника?"... Все частіше відповідю на ці запитання стає білборд. Адже білборд є не лише ефективним видом зовнішньої реклами: привітання на білборді - це оригінальний подарунок на будь-яке свято.

Нагод для піднесення цього подарунка є безліч: день народження, річниця весілля, День Святого Валентина, 8 Березня, професійне свято, річниця фірми, державне свято та багато ін. Нерідко білборди стають в нагоді, коли потрібно зізнатися в коханні або попросити пробачення в коханої людини.

 

Такий креативний подарунок буде однаково доречним як для жінки, так і для чоловіка, незалежно від того, 18 років імениннику, чи 45 або 60. Білборд ідеально підійде для привітання коханої, дружини, дівчини, мами, тата, чоловіка, подруги, колег по роботі та ін. Розмістивши привітання на білборді поряд із місцем проживання чи роботи близької вам людини ви можете 100-відсотково бути впевненим, що адресат його побачить і буде приємно вражений. 

 

Оригінальний подарунок  дівчині, коханій, дружині, чоловікові

 

Рекламна агенція «Дошка реклами» пропонує розробку, друк та розміщення білбордів з привітаннями у містах Рівне, Дубно, Острог, Вараш, Сарни.

 

Завдяки великому вибору рекламних щитів ТОВ «Дошка реклами» ви маєте змогу замовити банер на День народження або інше свято саме в тому місці, де "винуватець" його гарантовано побачить. Наявні виробничі потужності та багаторічний досвід роботи в галузі зовнішньої реклами дозволяють нам виконати весь компленс робіт з розміщення привітання на білборді в термін від 1-го робочого дня.

 

 

Кращий подарунок на День народження подрузі, дівчині, дружині, мамі Що подарувати чоловікові, татові, колезі. Привітання на День народження

 

Ціна


Вартість розміщення привітання на білборді залежить від терміну експонування, необхідності розробки дизайну (оригінал-макету) і його складності та ін. Дізнатися ціну або замовити розміщення привітання на білборді можна за телефоном (067) 333-00-67 або електронною поштою mail@doshkareklamy.com.ua