Виготовлення інформаційних стендів для будівельних майданчиків


Рекламна агенція «Дошка реклами» пропонує виготовлення Інформаційних стендів будівництва (паспорт об’єкта).

 


Виготовлення інформаційних стендів, паспорт об'єкта, інформаційний стенд, паспорт объекта

 

Практикуємо наступні варіанти виготовлення паспорту будівництва:

  • вініловий банер з інформацією нанесеною методом широкоформатного друку стійкими до атмосферного впливу сольвентними чорнилами;
  • стенд з пластику чи композиту, на який наноситься самоклеюча плівка з попередньо надрукованою на ній необхідною інформацією.


Термін виготовлення інформаційних стендів становить 1-3 дні з моменту погодження макету замовником.

 

 

Паспорт об’єкта – спеціальний інформаційний стенд для будівельних майданчиків із зображенням об’єкта і його назвою, інформацією про дозвільну документацією, назвою замовника та підрядника та ін. Як правило, інформаційні стенди встановлюються при в’їзді на будівельний майданчик. Оформлення об’єктів будівництва подібним чином є обов’язковим відповідно з вимогами нормативних документів в сфері будівництва.

 

Вимоги до інформаційних стендів


Згідно з п. 29 Порядку виконання будівельних робіт, затвердженого постановою КМУ України від 13.04.2011 р. № 466, на стенді розміщується наступна інформація:

  • інформація про зареєстровану декларацію (реєстраційний номер, дата видачі, найменування інспекції державного архітектурно-будівельного контролю, яка зареєструвала декларацію та здійснює контроль за будівництвом об’єкта);
  • виданий дозвіл (реєстраційний номер, дата видачі, найменування інспекції державного архітектурно-будівельного контролю, яка видала дозвіл і здійснює контроль за будівництвом об’єкта);
  • відомості про найменування об’єкта та його адресу;
  • зображення об’єкта та його основні техніко-економічні показники;
  • відомості про замовника, проектувальника, підрядників, осіб, відповідальних за здійснення авторського й технічного нагляду, відповідальних за виконання робіт.

Розміри

 

Інформаційний стенд повинен бути завдовжки не менше ніж 1,5 метра й завширшки не менш ніж 1 метр, і встановлюватися на будівельному майданчику в доступному для огляду місці.


Законодавством визначено необхідність розміщення стенда на всіх об’єктах будівництва за винятком індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, прибудов до них.

 

Для розміщення замовлення на виготовлення "Паспорту об'єкта" ви можете скачати БЛАНК ЗАМОВЛЕННЯ або заповнити форму нижче.

 

Також ми виконуємо друк банерів / банерних сіток для їх подальшого розміщення на будівельних майданчиках, оформлення парканів будівельних майданчиків та пропонуємо виготовлення попереджувальних знаків для будівельних майданчків.

 

Попереджувальних знаки для будівельного майданчика. Знаки: Обережно! Працює екскаватор. Працює бульдозер. Працює навантажувач. Інші небезпеки. Прохід заборонено. Доступ стороннім заборонено. Можливий зсув грунту

 

 

Форма замовлення паспорту будівельного об'єкту

Для створення замовлення просто введіть інформацію в поля на малюнку та додайте файл з картинкою.

В поля під малюнком прохання ввести свої контактні дані та підтвердити вірність всіх данних.

Ми звяжемося з Вами в робочий час протягом 6 годин.

Паспорт будівельного об'єкту

Прикріпіть фото об'єкту

Основні техніко-економічні показники:

Площа ділянки - м2

Площа забудови - м2

Загальна площа - м2

Будівельний об'єм - м3

Ваші контакти

Введіть ваші дані і ми вам перетелефонуємо