Виготовлення інформаційних стендів для будівельних майданчиків


Рекламна агенція «Дошка реклами» пропонує виготовлення Інформаційних стендів будівельних об’єктів (паспорту об’єкта).


Паспорт об’єкта – спеціальний інформаційний стенд для будівельних майданчиків із зображенням об’єкта і його назвою, інформацією про дозвільну документацією, назвою замовника та підрядника та ін. Як правило, інформаційні стенди встановлюються при в’їзді на будівельний майданчик. Оформлення об’єктів будівництва подібним чином є обов’язковим відповідно з вимогами нормативних документів в сфері будівництва.


Пропонуємо кілька варіантів виготовлення інформаційних стендів:

  • вініловий банер з інформацією нанесеною методом широкоформатного друку стійкими до атмосферного впливу сольвентними чорнилами;
  • стенд з пластику чи композиту, на який наноситься самоклеюча плівка з попередньо надрукованою на ній необхідною інформацією.


Термін виготовлення інформаційних стендів становить 1-3 дні з моменту погодження макету замовником.

Виготовлення інформаційних стендів, паспорт об'єкта, інформаційний стенд, паспорт объекта

 

 

Вимоги до інформаційних стендів


Згідно з п. 29 Порядку виконання будівельних робіт, затвердженого постановою КМУ України від 13.04.2011 р. № 466, на стенді розміщується наступна інформація:

  • інформація про зареєстровану декларацію (реєстраційний номер, дата видачі, найменування інспекції державного архітектурно-будівельного контролю, яка зареєструвала декларацію та здійснює контроль за будівництвом об’єкта);
  • виданий дозвіл (реєстраційний номер, дата видачі, найменування інспекції державного архітектурно-будівельного контролю, яка видала дозвіл і здійснює контроль за будівництвом об’єкта);
  • відомості про найменування об’єкта та його адресу;
  • зображення об’єкта та його основні техніко-економічні показники;
  • відомості про замовника, проектувальника, підрядників, осіб, відповідальних за здійснення авторського й технічного нагляду, відповідальних за виконання робіт.

Інформаційний стенд повинен бути завдовжки не менше ніж 1,5 метра й завширшки не менш ніж 1 метр, і встановлюватися на будівельному майданчику в доступному для огляду місці.


Законодавством визначено необхідність розміщення стенда на всіх об’єктах будівництва за винятком індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, прибудов до них.

 

Для розміщення замовлення на виготовлення "Паспорту об'єкта" ви можете скачати БЛАНК ЗАМОВЛЕННЯ або заповнити форму нижче.

 

Також ми виконуємо друк банерів / банерних сіток для їх подальшого розміщення на будівельних майданчиках, оформлення парканів будівельних майданчиків та пропонуємо виготовлення попереджувальних знаків для будівельних майданчків.

 

Попереджувальних знаки для будівельного майданчика. Знаки: Обережно! Працює екскаватор. Працює бульдозер. Працює навантажувач. Інші небезпеки. Прохід заборонено. Доступ стороннім заборонено. Можливий зсув грунту

 

 

Форма замовлення паспорту будівельного об'єкту

Для створення замовлення просто введіть інформацію в поля на малюнку та додайте файл з картинкою.

В поля під малюнком прохання ввести свої контактні дані та підтвердити вірність всіх данних.

Ми звяжемося з Вами в робочий час протягом 6 годин.

Паспорт будівельного об'єкту

Прикріпіть фото об'єкту

Основні техніко-економічні показники:

Площа ділянки - м2

Площа забудови - м2

Загальна площа - м2

Будівельний об'єм - м3

Ваші контакти

Введіть ваші дані і ми вам перетелефонуємо