Формат донесення інформації до користувачів, у рекламній індустрії, постійно змінюється. Особливо бурхливого розвитку даний процес зазнав протягом останніх десятиліть.

 

Не зважаючи на те, що ООН-реклама залишається відносно консервативним форматом, хоч і не менш ефективним, вона теж піддається змінам і не стоїть осторонь науково-технічного прогресу. Так, на початку 2000-х, на ряду із звичними нам білбордами для розміщення зовнішньої реклами почали використовувати призматрони та сітілайти, пізніше - скроли. А відносно нещодавно на вулицях міст з’явилися відеоборди.

 

Прагнучи йти в ногу з часом та відповідаючи на запити ринку рекламна агенція «Дошка реклами» розвиває власну мережу відеобордів. Ми пропонуємо розміщення відеореклами на LEDекранах великого формату в містах Рівне та Дубно.

 

 

Мережа цифрових рекламоносіїв ТОВ "Дошка реклами"

 

Світлодіодний екран розміром 6х3м. 

Світлодіодний екран розміром 3х2м.   Світлодіодний екран розміром 4,8х3,2м.  

Відеоборд в м.Рівне, р-н Облдрукарня

(м.Рівне, вул.Київська, перехрестя з вул. М. Грушевського)

Відеоборд в м.Дубно, Центр міста

(м.Дубно, вул. Д.Галицького, в районі м-ну Незалежності)

Відеоборд в м.Рівне, р-н Пивзавод

(м.Рівне, вул.Соборна, перехрестя з вул. Дубенська)

Розміщення реклами на відеобордах, м. Рівне, Рівненська обл Розміщення реклами на відеоборді / цифровому екрані в м. Дубно, Рівненська обл

 

Загалом, відеоборд - це світлодіодний екран (цифрова панель) великого формату, встановлений на вулицях міста, зазвичай на загружених перехрестях та площах. Зазвичай відеоборд розміщується на фасаді приміщення, але не є виключенням окремостоячі конструкції.

 

Реклама на відеобордах має певні переваги та особливості.
Динаміка. На відеоборді можна використовувати як статичне зображення, так і відеоряд що є великою перевагою.

Інформативність. Завдяки динаміці, звуку та підсвітці, вашу рекламну інформацію можна донести біль якісно та в повній мірі.

Яскравість. Тут мається на увазі не лише підсвітка самого екрану, але і те, що він виділяється в потоці, око саме чіпляється за яскраву картинку та динаміку.
Індивідуальність. Тривалість роликів можна підлаштовувати під побажання замовника.

 


Також до "плюсів" відеобордів можна віднести:

  • Сучасний формат
  • Повнота донесення інформації
  • «Кастомізація»

Отримати детальну інформацію щодо розміщення реклами на світлодіодних екранах в Рівненській області можна за телефоном (067) 333-00-67 або через електронну пошту mail@doshkareklamy.com.ua