Рекламна агенція «Дошка реклами» пропонує широкоформатний друк на власному обладнанні. Наразі ми пропонуємо друк постерів блюбек на білборди, банерів різних форматів та іншої широкоформатної продукції.

 

Широкоформатний друк в рекламі

 

Широкоформатний друк найчастіше використовується в зовнішній рекламі, на білбордах, сітілайтах, розтяжках. Часто в зовнішньому оформленні приміщень використовують банери та банерні сітки.


Переглянути фото та відео друку вінілових банерів, постерів блюбек та меш стіки.

 

Використання зовнішніх форматів реклами наразі є одним з найефективніших та не дорогих, в чому допомагає широкоформатний друк. Банери та постери часто використовуються також на нестандартних конструкціях.

 

Продукцію віддруковану на «широкоформаті» можна застосовувати і в середині приміщень. Тобто при оформленні торгових площ, точок продажу, центрів продажу. Зокрема платакати, банери, банерні сітки та особливо плівка оракал є часто застосовуваними в оформленні приміщень для бізнесу.

 

 

Застосування


Широкоформатний принтер дозволяє друкувати на наступних видах рекламних матеріалів:

Наші переваги


Маючи в наявності власну мережу білбордів, рекламна агенція «Дошка реклами» в першу чергу турбується про якість рекламних матеріалів, так як самі їх використовуємо і несемо відповідальність перед клієнтом не тільки на етапі друку але і розміщення постерів та банерів на білбордах.

Широкоформатний друк, друк банерів Рівне, банери рівне, друк плівки оракал Рівне

Вимоги до макетів.