Лайтбокс вертикальнийСвітлові короби або лайтбокси - об'ємні рекламні конструкції з внутрішньою підсвіткою. Їх досить часто можна бачити як на вулицях міста, так і в торгових приміщеннях або розважальних закладах , адже сьогодні це один з найбільш популярних видів рекламної продукції.

 

Згідно зі статистикою, яскраві вивіски з підсвічуванням, якими і є лайтбокси, збільшують ефективність реклами на 22%. Цей факт успішно використовується як невеликими магазинами і торговими павільйонами, так і великими торговими центрами.


Лайтбокс (світловий короб) може донести інформацію до споживача, залишаючись красивим елементом інтер'єру та екстер’єру.

 

Світлові короби або лайтбокси бувають наступних видів:

  • Світловий короб з глянцевого алюмінієвого композитного матеріалу
  • Композитний світловий короб з буквами з оргскла
  • Лайтбокс з алюмінієвого профілю і полікарбонату
  • Напівкруглий світловий короб з полістиролу
  • Лайтбокс з пластикового профілю Quatro

 

Світлові вивіски використовується як постійний рекламний щит або ж для поширення інформації про короткострокові акції та події.

 

Дані вироби зовні добре виглядають, завдяки різноманітності можливих варіантів дизайну чудово доповнюють інші рекламні елементи і можуть використовуватися для оформлення вивісок і вітрин. Лайтбокси розміщуються в фойє кінозалів, виставкових центрах, на дахах і фасадах будівель. Світлові короби - практично універсальний рекламний засіб!

 

Чому лайтбокс ефективніший за звичайну вивіску без підсвітки:

  1. Працює цілодобово.

Лайтбокс за рахунок освітлення в темну пору доби привертає увагу до вашого фасаду, інформуючи населення навіть якщо Ваш час роботи є обмеженим.

  1. Мінімальні витрати.

Сучасні технології дозволяють використовувати надійні та економічні лампи, витрата енергії яких в порівнянні з іншими витратами вашого підприємства є мінімальними.

  1. Імідж.

Стильна, акуратна але сучасна вивіска, ще перед входом в Ваш магазин чи офіс дозволить справити гарне враження на клієнтів та партнерів.


Лайтбокси в м.Рівне